# Kıdem Tazminatıma Dokunma "GELECEĞİMLE OYNAMA"
< Geri

# Kıdem Tazminatıma Dokunma
"GELECEĞİMLE OYNAMA"

Genel Başkanımız Ersin AKMA, TÜRK-İŞ'in Kıdem Tazminatı Hakkının Korunması için başlattığı ve aşağıdaki linklerden katılabileceğiniz kampanya konusunda üyelerimize bir duyuruda bulundu. 
AKMA: "Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ'in göstermiş olduğu kararlılık sayesinde kıdem tazminatı hakkımızı koruyarak bugünlere geldik. TÜRK-İŞ, kıdem tazminatını her ne pahasına olursa olsun koruyacağını, tartıştırmayacağını ve gerektiğinde ilgili Genel Kurul kararlarını uygulayacağını konu her gündeme geldiğinde açıklamıştır. Gün, bir kez daha TÜRK-İŞ ile birlikte kararlığımızı gösterme günüdür. Aileleriyle birlikte üyelerimizin, emekçi kardeşlerimizin ve tüm emek dostlarının kendi twitter, facebook ve diğer sosyal medya hesaplarından; TÜRK-İŞ Konfederasyonunun resmi hesaplarından yayınlayacağı mesajı paylaşarak başlatılan kampanyaya destek vermeleri, kıdem tazminatımıza sahip çıktığımızı göstermek açısından büyük önem arz etmektedir."    

TÜRK-İŞ Facebook hesabı:

https://www.facebook.com/turkiskonfederasyonu 

TÜRK-İŞ Twitter hesabı:

https://twitter.com/turkiskonf

 

Bilgilendirme: 
TÜRK-İŞ Twitter hesabından saat 17:30 itibariyle yapılacak olan paylaşımı Twitter hesaplarınızdan retweet yaparak aşağıdaki etiketleri eklemeyi unutmayınız.
Twitter etiketleri
@iletisim 
@tcbestepe 
@HMBakanligi 
@ailevecalisma
TÜRK-İŞ Facebook hesabından saat 17:30 itibariyle yapılacak olan paylaşımı sendikanızın hesaplarından aşağıdaki etiketleri ekleyerek paylaşınız.
Facebook etiketleri
@iletisimbaskanligi
@tcbestepe
@HMBakanligi
@ailevecalisma