Erzurum Şube Genişletilmiş Temsilciler Kurulu Toplantımız 01-02 Şubat 2023 Tarihlerinde Yapıldı
< Geri

Erzurum Şube Genişletilmiş Temsilciler Kurulu Toplantımız 01-02 Şubat 2023 Tarihlerinde Yapıldı 

İlkini Karadeniz Bölgesi olarak Trabzon'da, ikincisini İstanbul 1 No'lu Şubemiz nezdinde İstanbul'da gerçekleştirdiğimiz "Şube Genişletilmiş Temsilciler Kurulu" toplantılarımızın üçüncüsü 01-02 Şubat 2023 tarihlerinde Erzurum'da yapıldı.  Toplantıya Genel Başkanımız İrfan Kabaloğlu, Genel Başkan Yardımcılarımız, Erzurum Şubemizin Başkan ve Yöneticileri, Denetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, Baş Temsilci ve Temsilcileri ile  Üyelerimiz katıldı. 

Toplantıda sendikamızın ve çalışma hayatının gündemindeki konular görüşüldü. Toplantı vesilesi ile Genel Başkanımız İrfan Kabaloğlu başkanlığındaki TES-İŞ heyeti 01.02.2023 tarihinde DSİ 8. Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz'u ziyaret ederek bölgede çalışan üyelerimizin durumu ile ilgili istişarelerde bulundu. TES-İŞ heyeti aynı gün Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş'ı ziyaret etti ve toplu iş sözleşmeleri müzakerelerine başlandı. Başlatılan toplu iş sözleşmesi kapsamında Aras EDAŞ temsilcileri ile bir araya gelen TES-İŞ heyeti, üyelerimizin talep ve beklentileri hakkında bilgi aldı. 

TES-İŞ Heyeti 02.022023 tarihinde DSİ, TEİAŞ, EÜAŞ ve TEDAŞ işyerlerimizle genişletilmiş temsilciler toplantısı düzenledi. Toplantıda temsilci ve üyelerimiz; başta toplu iş sözleşmelerimiz ile ilgili çalışmalarımız ve çalışma hayatındaki gelişmeler olmak üzere, sendikamızın gündemindeki konular hakkında bilgilendirildi. TES-İŞ Heyeti 02.02.2023 günü TEİAŞ 15. Bölge Müdürü Yakup ALBAYRAK'ı ziyaret ederek, TEİAŞ işyerlerinde çalışan üyelerimizin talep ve beklentileri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.